Щепленим дадуть 1тис грн, але не на руки грошима і обмежать її використання

Administrator

Administrator
Команда форуму
07.09.20
64
3
Тисячу гривень, які президент Володимир Зеленський 15 листопада обіцяв усім щепленим двома дозами проти коронавірусу, неможливо буде отримати готівкою на руки – ці гроші будуть своєрідним депозитом, який можна буде витратити на певний перелік послуг.

Джерело: прессекретар президента Сергій Никифоров у коментарі "Українській правді"

Пряма мова Никифорова: "Ключове насправді тут – це не тисяча за вакцинацію. Це масштабна програма з підтримки бізнесу, просто вона є опосередкованою. Влада не напряму дає гроші бізнесу, влада видає гроші людям – таким чином підтримуючи їхнє рішення вакцинуватися – тобто вбиваємо одним пострілом двох зайців. А по друге – це ж не живі гроші їх не можна буде витратити на горілку і цигарки.

Це буде – поки не скажу за технічне рішення – але це буде в тому чи іншому вигляді якийсь сертифікат, цифровий ваучер чи депозит, чи щось на кшталт того, який можна буде витратити на певний перелік послуг і товарів".

Деталі: Никифоров утоничнив, що перелік послуг сформували таким чином, щоб підтримати послуги, які найбільше, на думку влади, постраждали від пандемії коронавірусу і карантинних обмежень.

Речник президента додав, що наразі не може розповісти технічні деталі надання цієї тисячі, бо "президент поки що лише анонсував це", і час запуску акції, але нагадав, що Зеленський озвучив дату 19 грудня.

За словами Никифорова, тисячу можна буде витратити на якісь спортивні та культурні заходи (театри, концерти, книги, кіно), туризм (переїзди по Україні) – повний перелік послуг наразі формується.


Він також пояснив, що людина за цим "сертифікатом" чи "депозитом" зможе обрати кілька послуг (в рамках 1 тисячі гривень – ред.) – наприклад, поїхати в інше місто, де відвідати музей чи виставу, чи інший культурний захід. https://www.pravda.com.ua/news/2021/11/16/7314152/

https://www.president.gov.ua/news/povnistyu-shepleni-vid-covid-19-ukrayinci-nezabarom-zmozhut-71569

 
Останнє редагування:
20.08.21
20
3
Инфа от нардепа от Голос Ярослава Железняка из его ТГ-канала:

Тут инсайд пришёл от Кабмина, как же будет работать «тысяча за вакцинацию от власти»😎:
  • Сроки: с 19/12/2021 по конец 2022
  • Критерий предприятий: будет обязательный критерий, 5 сотрудников + оплата ЕСВ 2-3 квартал 2021
  • Деньги: пока (в 2021) 3 млрд, распорядитель МинЭкономики (законопроект #6297), а в 2022… как Бог даст

А теперь главное, механизм:
1. В начале Кабмином формируется список предприятий (КВЕДов). Пока рабочая версия: ЖД, авиа + 59.14; 90.01, 90.02, 90.04; 91.02; 93.11, 93.12, 93,13
2. Потом предприятия, которые относятся к этим КВЕДам проверяются на критерии;
3. Далее банки через POS терминал каким-то чудесным образом должны сортировать оплату предприятиям услуг именно по этой программе;
4. Одновременно граждани в «Дії» проходят верификацию и получают специальную банковскую карточку
5. Кабмин перечисляет на эту карточку деньги- заветную 1000 грн.
6. Кто получил карточку и деньги, использует «Велику однатищу» на протяжении 4 месяцев в списке зарегистрированных в программе предприятий.

Пока это все планируется запустить онлайн, а для тех, кто не хочет дружить с «Дія» что-то подобное запустят с 3 квартала 2022 года.

P.S. Если честно, то звучит крайне утопично, сложно, и как то, что навернется на каждом из этапов реализации. Ну может кроме этапа #1. Думаю что ещё не раз пересмотрят подход к снаряду)

 

Administrator

Administrator
Команда форуму
07.09.20
64
3
Пенсіонери не зможуть отримати тисячу гривень за вакцинацію [бо в сільскій місцевості, де переважно живуть літні люди не буде куди потратити гроші з віртуальної картки обмеженної дії].

Пенсіонери не зможуть отримати тисячу гривень за вакцинацію, оскільки ця програма розрахована, насамперед, для підтримки бізнесу за рахунок вакцинованих громадян. Про це в інтерв'ю Радіо Свобода в суботу, 20 листопада, розповів прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

За його словами, програма, яка триватиме з 19 грудня 2021 року до 18 грудня 2022 року, спрямована на підтримку малого та середнього бізнесу, зокрема, індустрії кіно, театрів, музеїв, спортивних центрів, авіа та залізних перевезень.

Шмигаль зазначив, що вакциновані двома дозами зможуть сформувати у "Дії" віртуальну картку для оплати послуг за зазначеними вище напрямками.

Щодо пенсіонерів Шмигаль уточнив, що для їхньої підтримки в країні діють інші програми.

"Ми виплачуємо 500 грн категорії 80+, 400 грн – 75+. Відповідно, буде цього року (для вікової категорії – ред.) 70+, це 300 грн і далі наступні роки відповідно для 65 та 60 років. Плюс є індексація пенсій. А ця програма (1000 грн після повного курсу вакцинації – ред.) спрямована на підтримку постраждалих індустрій, але вона мотивує людей вакцинуватися та користуватися «Дією» як тим ресурсом, який допомагає державі впорядковувати відносини громадян і держави та спрощувати їх", – сказав прем'єр.

https://zn.ua/ukr/POLITICS/pensioneri-ne-zmozhut-otrimati-tisjachu-kovidok.html
 
А щеплені щеплюються лише для отримання грошей?!! Хай би влада роздавала талончики на 1000 грн, за які й можна саме два рази щепитися! Що за кошмар твориться в нашій державі?!! То смартфони обіцяють, то з роботи виганяють! Хто хоче-нехай іде. Не пам'ятаю, щоб моїм дітям доплачували хоч за одне щеплення з усього календаря щеплень! А цього шмурдяка і за гроші небагато бажаючих прийняти!