Про нас - Медичний форум України

Ми - громадський медичний інтернет-форум України

Щодо сайту

Ми - громадський медичний інтернет-форум України.

Відкрит з цілью обговорення гострих питань:

  • коронавірус
  • медична реформа
  • якість медичних послуг (лікарі та лікарні)
  • хвороби
  • лікування.

Запрошуємо усіх небайдужих приєднатися до спільноти, особисто працівників медичної сфери, працівників державних установ (від імені посадової особи або анонімно).

Щодо контенту

Контент створюється самими користувачами, їхні погляди та думки можуть не співпадати з офіційною позицією державних органів та йти у розріз з офіційною позицією медичних чи інших державних установ. Продуктивна дискусія і згуртований зворотний зв'язок від суспільства - необхідна складова для прийняття вірних рішень на користь суспільства. Медичний форум України – місце, де формується дискусія у суспільстві. Ми просимо всіх відвідувачів вести диспут у науковому руслі і там, де це доречно, спиратися на наукові дослідження, а не на сумнівну інформацію. Сайт вільний у висловлюваннях щодо критики державних установ та окремих чиновників. Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання окремих осіб.

Веб-сайт не керується державними посадовцями та не є державним офіційним джерелом. Не фінансується за державні кошти або кошти політичних партій.

Контент може модеруватися на користь національної безпеки України та її громадян. Адміністрація дотримується думки уникати розпливчастих фраз про війну і відкрито вважає, що Росія агресор, Крим необхідно повернути Україні, вивести російські війська та угруповання з Донбасу.