Ускладнення після ковіду

01.05.21
4
0
Добрий день.
Підкажіть, будь ласка, перехворіла ковідом (захворіла 1.5 місяці тому, негативний тест прийшов місяць назад) Але практично з першого дня з'явилася задишка, кисень міряли був в нормі, кт робила вже після негативного тесту, пневмонії не показав. Причому задишка не постійна, тобто, то немає, то сильніше стає то немає. Також іноді є відчуття кому в горло, іноді тяжкість у грудях. Також майже з першого дня коли прокидаюся вранці відразу відчуваю серцебиття, шум у голові, міряю тиск підвищений і пульс теж, потім падає. Шум в голові і біль зберігається весь день, але то слабшає то сильніше стає. Зробила МРТ головного мозку. Написано в білій речовині правої тім'яної частки визначається вогнище т-2 гіперінтенсивного неправильної форми діаметром до 0,3 см без ознак перифокальною реакції, МР картина осередкового зміни речовини головного мозку ймовірно дистрофічного або резидуального характеру, МР картина помірно виражених арахноідальних змін. Підкажіть, будь ласка, що це таке і наскільки небезпечно і як лікувати? Чи можуть бути всі мої симптоми через це або потрібно щось ще перевірити? Дуже переживаю ... Причиною є ковід? Завчасно дякую за відповідь!
 

Dr.Drevko

Лікар
01.07.21
6
1
Зріст, вага?
Гемоглобін, феритин?
Ковід перенесли амбулаторно?
Дексаметазон і подібне приймали? Якщо так, то в якій дозі і скільки днів?
 
01.05.21
4
0
Зріст 170, вага 55, гемоглобін 154, феритин до хвороби був 60, після не перевіряла. Лікувалася вдома. Нічого такого не приймала. Пила арпефлю і антибіотики спочатку левофлоксацин (3 дні), потім сказали їх не треба і призначили амоксиклав (12 днів). Але задишка, проблеми з тиском пульсом і т.д. з'явилася з перших днів хвороби
 
01.05.21
4
0
Ще досі не відновився ніс (закладений, запахи то є то нема, сухість) і горло роздратоване дере
 

Dr.Drevko

Лікар
01.07.21
6
1
Тиск і пульс теж краще б втілити в числові вирази.
Максимум і середнє значення.
МРТ у Вас є самі знімки?
 
01.05.21
4
0
Коли прокидаюся самий високий тиск (якщо не враховувати коли понервувала) буває 140 на 77, пульс 90. Це в середньому. Хоча у мене норма зазвичай все занижене, тому для мене це багато звичайно. А потім падає. 110, 105, буває навіть 98 на 55 в середньому. Пульс 55 в середньому. МРТ тільки опис. Це ось в висновку написано.