Схема лікування коронавіруса

  • Автор теми Lupd
  • Дата створення
31.07.21
2
0
39 Років Вага 72 Чоловік.

В середу вдень почала підніматися температура до ночі 39,2. Випив Ібуклін збилася до 37,0. У четвер температура до 16 години 39,4 спробував випити парацетамол таблетку він збив ненадовго до 38,0. До ночі температура 39,4, прочитав, що краще не збивати і довго терпів, але вночі випив Ібуклін, він збив знову до 37,0 я заснув. Вранці 36,8-37,0. Максимум за день 38,5 ближче до ночі зараз 38,2, температуру не збивав. Сьогодні прийшов лікар з поліклініки взяв мазок і зробив експрес тест, тест позитивний, завтра чекаю результат основного тесту. Послухав легкі сказав є невеликий шум ззаду зліва знизу, говорить нічого страшного. Подивився горло, сатурація 98.


Як лікуюся: я п'ю 2,5 літра води в день. Полощу горло фурациліном, два рази на день, воно не болить просто неприємні відчуття. Також у мене кашель не дуже частий з невеликою мокротою.


І питання таке. мені призначили Арбідол, Лоратадин, Мірамістин. Я правильно розумію, що Арбідол краще не пити? І як щодо решти? Прибрати фурацилін і чи потрібно пити що-небудь відхаркувальне?
 

Medukr

Лікар
16.12.20
10
1
Як лікуюся: я п'ю 2,5 літра води в день. Полощу горло фурациліном, два рази на день, воно не болить просто неприємні відчуття. Також у мене кашель не дуже частий з невеликою мокротою.
Рясне пиття це основне лікування. Фурацилін можна сміливо викинути в смітник - застаріле і непотрібне для полоскання горла засіб.

Арбідол краще не приймати - його ефективність не доведена, а ось побічні ефекти дуже серйозні.

Лоратадин - антигістамінний другого покоління, дорий при алергії, не приносять користі при COVID-19.

Мірмістін - з ним така ж ситуація, як і з фурациліном.

Якщо кашель сильно заважає, то можна використовувати АЦЦ, але треба багато пити і це тут гратє першу скрипку.

Слідкуйте за своїм самопочуттям і сатурацією.
Одужуйте!
 
31.07.21
2
0
Сьогодні вночі температура була 38,3. Випив Ібуклін, так як голова дуже сильно боліла. Треба було звичайно пити Ібупрофен 200 мг або 400 мг. А після ібуклін до ранку дуже сильно пропотів рази два. Утром сильна слабкість температура 36,0. Також з учорашнього дня і сьогодні вранці була діарея. Вранці прийшов лікар, так як основний тест позитивний. Каже треба зробити КТ, я говорю не зарано? тільки 4 день хвороби, вона каже якщо температура буде 38 треба зробити в підсумку записали на КТ на сьогодні ввечері, але я запис скасував так як зараз в 18 годин вечора температура 36,9-37,0. Самопочуття стало краще, трохи вимотала діарея, сатурація 98. Кашля майже немає.

1) Підкажіть правильно, що я скасував КТ? Я розумію, що показання до КТ це низька сатурація, задишка, багато зітхань в хвилину, болі в грудях, що то з цього? Або треба все таки робити його, але трохи пізніше?

2) Як на перебіг хвороби впливає те, що температура стала нормальною? Після такої високої стався як би різкий перехід до нормальних значень температури.
 

Medukr

Лікар
16.12.20
10
1
1) КТ це не дуже безпечний, з точки зору променевого навантаження, метод діагностики при COVID-19, та й до того ж, не дуже інформативний з точки зору прогнозу - є люди, у яких 40% матового скла, а вони безсимптомні носії, а є ті, у кого 20% матового скла, а самопочуття жахливе.

2) Не зациклюйтеся на цьому. Швидше за все це не означає нічого.

Ви дотримуєтеся повністю правильної тактики. До речі, перша лінія в лікуванні діареї це так само багато пити, бажано солодкуватої рідини, щось типу узвару або компоту.