Сильний кашель

30.07.21
8
0
Порадьте, будь ласка з приводу кашлю!
Я жінка 47 років вага 70 зріст 180. КТ показав менше 20 відсотків ураження легень і матове скло. Температура 38,3. Вболіваю 5 день, з ліків поки нічого не брала, їсти не можу - немає апетиту, злегка почав боліти шлунок. П'ю чаї та воду.
Зовсім не можу спати, як тільки дрімати, починається кашель і я прокидаюся. Кашель виснажливий, після нього болять легені. Як тільки починаю кашляти, температура піднімається. Як впоратися з кашлем?
Заздалегідь дякую.
 
30.07.21
8
0
Величезна подяка, що допомагаєте.
Нове лихо!
Вночі щось сталося зі шлунком, пече, сильний біль і різь, зневоднення. Випила маалокс, омепразол, але нічого не допомогло. У роті все пересохло. Що ж робити, дуже боляче?
 
30.07.21
8
0
Ще раз прошу допомогти. Мій піщєвод просто горить вогнем. При питті води, дуже пече в горлі. В області шлунка сильно пече.
 
30.07.21
8
0
Вчора лікар проводив пальпацію та встановив гастрит. Як же сили відновлювати, якщо їсти не можу і слабкість від ковіда жахлива?
 

Pirogova

Лікар
03.02.21
7
29
Якщо у Вас збережена здатність ковтати, то прийом рідин - банальний вихід при будь-якій температурі і інфекції
 
30.07.21
8
0
Після ковіда і пневмонії зробила дослідження шлунка.

висновок:
Хронічний неатрофічний антральний гастрит. Бульби. Дуоденогастральний рефлюкс. Дистальний ерозивний езофагіт (LA-A).

Будь ласка підкажіть, що з цими діагнозами тепер робити, якщо раніше нічим таким не боліла?