Перші признаки ковіда

05.11.21
2
0
Я захворіла, але не можу зрозуміти це ОРЗ чи ковід (даже болить спина, 2 дня темп 37,8, вчора стала знижатися та болить голова. Загальне самопочуття, як після побиття)
 
08.11.21
1
0
Доброго дня. Мама хворіє ковид 35-38% тип "матового скла" пневмонія. 60 років. 13 день дексаметозон колоть назначили и барицитинимб. Ещё медрол, тіворін, аторвастатин, клопидогрель и квертин. Також концентратором дома дихає. З лікарем тримаємо зв'язок. Нерозумію, може ще щось потрібно? Хоча лікар напевно знає, що коли назначати. Це ж доречне лікування?
 
16.12.21
1
0
Зробіть тест на антиген - для швидкої та ефективної диференційної діагностики коронавірусної інфекції COVID-19 та грипу типів A і B.
 
16.12.21
1
0
Я захворіла, але не можу зрозуміти це ОРЗ чи ковід (даже болить спина, 2 дня темп 37,8, вчора стала знижатися та болить голова. Загальне самопочуття, як після побиття)
Робить пцр тест. Головне не затягнути пневмонію, якщо з'явиться. Уся родина перехворіла. Дуже боліла спина, та потім горло, вухо. Потім пішло покращення. Головне доречне лікування. Не затягувати. Мою маму дотягнули з пневмонією до лікарні. Але там вчасно вилікували антибіотиками.
Поперше пийте воду. Щоб не було інтоксикаціі. Я ще ентерос гель пила. У мене все обійшлося. А ось маму лікували та була тиждень на кисні. Після цієї хвороби дуже дає на сосуди та сердце. Згущується кров. Та післяковідний синдром, болить у грудях.. Ще десь місяць. Тому робить пцр. Консультуйтеся з лікарями, які лікували ковід. Якщо темперптура не знажається, то консультуйтеся, можливо потрібно кт легенів. Не затягуйте.
Головне пцр робити не на перший день хвороби, тому що може не покпзати. Так вийшло в нас. А потім покпзав ковід.