Області перейшли в червону зону

Administrator

Administrator
Команда форуму
07.09.20
64
3
Запорізька, Одеська, Донецька та Дніпропетровська область із 18 жовтня переходять у "червону" зону епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Пряма мова Немчінова: "Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

За результатами Державна комісія вирішила встановити: з 00 години 00 хвилин 18 жовтня 2021 року "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Запорізької, Одеської, Донецької та Дніпропетровської областей".

Деталі: На території цих областей буде застосовано обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для "червоного" рівня епідемічної небезпеки.

За даними сайту МОЗ, у разі введення "червоного" рівня епіднебезпеки заклади освіти працюватимуть лише якщо 100% працівників мають "зелений" COVID-сертифікат.

Обмеження не будуть застосовуватися за умови наявності в усіх відвідувачів, працівників та організаторів COVID-сертифікатів. Те ж стосується відвідувачів та працівників кінотеатрів, театрів, музеїв, ТРЦ, закладів громадського харчування, ринків, спортзалів та басейнів.

10b0eca-photo-2021-10-13-09-46-40-original.jpg
 

Administrator

Administrator
Команда форуму
07.09.20
64
3
З 1 листопада Київ запроваджує обмеження.
Тільки з негативним ПЛР-тестом або COVID-сертифікатом можна буде працювати і відвідувати:
▫️
заклади харчування
▫️
готелі
▫️
установи і заклади соціального захисту
▫️
спортзали та фітнес-центри
▫️
ЦНАПи, Управління праці та соцзахисту, Управління пенсійного фонду
◽️
Проводити масові заходи
◽️
Відвідувати торгово-розважальні центри