Нові симптоми омікрону, можливо комусь буде важливо

Я щеплена Коронаваком ще влітку обома дозами. (від вакцини заявилися довгострокові побічні явища , як у людини що вже має постковідний синдром. моя ситуація унікальна і буває рідко, тому я дуже прошу вас все ж таки вакцинуватися, бо наслідки реальної хвороби можуть бути у 10 раз гіршими. В мене заявилась хронічна кропив‘янка без визначенної етимології. Постійне відчуття печіння на долонях і ступнях, з’явилась тривожність і підтверджена депресія. Багато хто в реальності переніс ковід має ці наслідки. В мене нажаль це заявилось після вакцинації)
1. Хвороба почалась з змінення відношення до запахів. Почало нудити від улюбленого парфюму. З’явилося відчуття запахів, якіх насправді немає - вдома почало здаватися, що смердить відро для сміття, але воно було взагалі пусте. Почала сміятися, що це або вагітність або корона. Кожного ранку була діарея, яка проходила сама по собі.
2. Подальший розвиток симптомів був приблизно протягом тижня - з’явилося відчуття нудоти, почало нудити в транспорті, нудило від деяких запахів, які почали здаватися дуже різкими. Постійні запаморочення, дуже складно сфокусуватися на чомусь. Але ні рвоти, ні втрати свідомості не було. 7й день розвитку хвороби температура ввечері 37,1
3. Наступній день - З‘явилося відчуття напруги у середньому вусі, із-за чого запаморочення посилювалося. Температура зранку 36,5. Все ввечері сів голос, в горлі з‘явилося відчуття ніби я дуже довго кричала - симптоми більш фарингитні, ніж простудні. Температура все же була у нормі, але стан погіршувався. Вночі обливалася холодним потом, хоча температура була у нормі.
4. Сильний головний біль, біль у горлі, біль у м’язах, нервові простріли, болі у нервах плечей, тазу, пальців. температура підіймалась до 37,8. Дуже відчувалося, що вірус має вплив на центральну нервову систему. Це сильно відрізняє його від грипу, яким я сильно хворіла 2 рази. Домашній тест на коронавірус виявився негативним, можливо я зробила його неякісно чи неправильно. Знову вночі холодний піт.
5. Зник голос, сильний біль у горлі, нежиті немає, кашель дуже рідко. Відчуття запахів ще сильніше змінюється. Температура зранку 37. Самопочуття таке ж як і учора.
Поки лікуюсь, приймаю при необхідності парацетамол, пою багато води , постійно провітрюю приміщення, місцево застосовую засоби для горла. Сьогодні викличу лікаря для отримання більшої кількості рекомендацій.
Бережіть себе !