Ковід з ураженням 15 відсотків

Доброго дня.
Жінка, 64 роки, ковід вже 6 день, перший день просто біль в горлі і головний біль, температура до 37.6. Другий день температура до 38.6. На 3-4 день без температури. З п'ятого дня температура тримається 37.6-37.8. Прискорений пульс 103 і піднімається тиск 150/90. Ходить без перепочинку, ЧД до 18-19, кашель є сухий, біль в попереку.
На підставі високо тиску і температури була обстежена в лікарні, зроблено кт, біохімія. Схему лікування і аналізи додаю.

Опис кт:
Опис: Форма грудної клітини звичайна. Обсяг легких збережений; легеневі поля симетричні. В Н / частках обох легень візуалізуються множинні субплевральние ділянки ущільнення легеневої тканини по типу "матового скла" з нерівномірно ущільненим ретикулярним компонентом в структурі. Середостіння структурно, що не зміщено. Трахея - без особливостей. Бронхи 1-3 порядки прохідні, не деформовані. Грудний відділ аорти не змінений. Збільшених внутрішньогрудних лімфовузлів не виявлено. Діафрагма розташована зазвичай, контури її рівні, чіткі. М'які тканини, кісткові структури грудної клітини не змінені. Рідини в плевральних порожнинах не виявлено. Висновок: Двосторонній нижнедолевой інтерстиціальний запальний процес (COVID-19 високого ступеня ймовірності; середнього ступеня тяжкості; обсяг ураження легеневої тканини 15%).


Біохімія все в нормі крім хлоридів 97 ммоль знижені і глюкози 6.11 підвищено.


Рекомендовано
1. Лікування у лікаря-терапевта за місцем проживання
2. АЦЦ-лонг по 1 т вранці при кашлі
3. Парацотамол 500 при підвищенні т / тіла більш 38.5 градусів
4. Віт D. С, Цинк
5. Кардіомагніл 75 по 1 т ввечері
6. Рясне тепле пиття
7. При погіршенні стану дзвонити в скору

Підкажіть, будь ласка, чи коректне лікування? З урахуванням того що вже починається 7 доба, є ймовірність різкого погіршення ситуації?
 
Дякую за відповідь. Вчора був 8 день, температура тримається 37.7, днем знизилася до 37.4, до ночі піднялася до 38. З'явилася слабкість, не може їсти солодке - нудота, погано спить.
Сьогодні 9 день, до ранку температура 36.9. В обід зросла до 37.4, каже що на кухні відчула, що в очах темніє. Лягла і все пройшло. Частота дихання 16-18.
Підкажіть, це нормальний перебіг для ковід? У чому причина потемніння в очах, на що звернути увагу? Завтра їй на прийом, чи потрібно просити повторний рентген або рано з урахуванням того що кт було зроблено два дні тому?

Ви вибачте мене, якщо питання дурні, вона живе одна, переживаю дуже. Хочу допомогти і не знаю як.