Як лікувати коронавірус

27.11.21
9
3
Проблема високої температури вирішується за допомогою аспірину й парацетамолу. З раціону доцільно виключити харчі, які містять вітамін К (його антагоністами є вітаміни А та Е, які дуже бажані до вживання). Наприклад, у калині міститься вітамін К. Аспірин - антикоагулянт. Причому не потрібно чекати поки температура підніметься вище 38. Як тільки вона піднімається до 38, відразу збивайте без зволікання. Добре бурштинову кислоту приймати по інструкції. І намагатися їсти, навіть якщо не хочеться. Віддавати перевагу легкій їжі. Обовязково яблука їсти (оскільки у них багато заліза, яке розносить по організму кисень), а за можливості гіркі плоди червоної горобини в міру. У горобині стільки вітаміну А, що вітамін К там взагалі ні про що. Провітаміну А у горобині більше, ніж у моркві. Якщо немає горобини - їжте моркву (її можна потерти на терці із додаванням цукру). Все в міру, звичайно.

Якщо ви прочитали, що американські чи будь-які інші дослідники виявили, що коронавірус (хоча б симптоматично) лікується вживанням марихуани, то це не правда. Ви себе просто покалічите або вб'єте. Більше того, не паліть цигарки. Та не вживайте спиртного.

Після ковіду замініть зубну щітку та інші засоби особистої гігієни. І памятайте, що головною причиною ускладнень є саме невчасне збивання температури. Як тільки температура наближається до позначки 38, відразу збивайте. Це найголовніше. Якщо відучуваєте, що кінцівка терпне, розпрацюйте її. Проходьтеся по дому щодня, щоб не утворювалися пролежні та щоб не утворювалися тромби. Коли спите, старайтеся не зхрещувати ноги, не згинати руки тощо. Читав що одна жінка втратила свідомість під час коронавірусу, а прокинулася із ампутованою ногою. Тому старайтеся випрямляти кінцівки, особливо під час сну. Щоб не перешкоджати кровообігу. І не засиджуйтеся в одному положенні тривалий час. Пийте багато рідини.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Administrator
27.11.21
9
3
Працетамол є цитотоксичною речовиною, за якої знижується внутрішньоклітинна концентрація глутатіону. Для компенсації по глутатіону можна приймати ацетилцистеїн.