Я проти - конспірологія

03.06.21
1
2
С октября в Украине снова вводят локдаун. Локдаун рано или поздно введут навсегда, сразу они не могут и вводят постепенно. А скажут по телевизору что виной низкая вакцинация населения. Я вас предупредил
 

Doctor555

Лікар
02.12.20
21
14
С октября в Украине снова вводят локдаун. Локдаун рано или поздно введут навсегда, сразу они не могут и вводят постепенно. А скажут по телевизору что виной низкая вакцинация населения. Я вас предупредил
Хто нас всіх буде годувати на локдауні, ви над цим розмірковували?
 
04.11.21
1
1
У нас в місцевих чатах постійно нагнітають. То показують відповідь від центру громадського здоров'я моз про те що немає епідемії. То купу витягів з конституції про те, що немають права перешкоджати руху та питати про наявність вакцинації. То показують наказ про клінічні випробування. Напряму нічого не повідомляють. Лише наводять на відповідні думки людей. Нові методи впливу.
 
  • Like
Реакції: Administrator

Administrator

Administrator
Команда форуму
07.09.20
47
0
«Чистий мозок» — дайджест спростувань медичних міфів від МОЗ спільно з Stopfake №10
❌
МІФ №1: Європарламент виступив проти COVID-сертифікатів
Поширюється інформація, що Європарламент нібито «виступив із доповіддю про результати неефективної вакцинації в Європі та про незаконне запровадження ковід-сертифікатів і паспортів». Також йдеться про те, що Європарламент виступив проти застосування сертифікатів про вакцинацію, оскільки «вони свідчать про втрату прав та свобод людини». У відео, що поширюється, викладаються дезінформаційні тези про те, що вакцина «не захищає людину», «вакцину змушують отримувати навіть людей із протипоказаннями» і «без сертифіката неможливо нікуди потрапити».
✅
ФАКТ: Твердження про те, що Європарламент виступив проти COVID-сертифікатів – маніпулятивне. Законодавці Європейського Союзу на початку літа 2021 року переважною більшістю голосів ухвалили запровадження універсального сертифіката про вакцинацію, який дозволяє без надання ПЛР-тестів вільно переміщатися між країнами. За нововведення проголосувало 553 депутати з 705, 93 висловилися проти, 51 особа утрималася. Таким чином, помилково стверджувати, ніби Європарламент висловився проти використання сертифікатів вакцинації.
Більше інформації тут: https://bit.ly/3FGAd8h
❌
МІФ №2: В Одесі почали «мітити» квартири з невакцинованими
Низка ЗМІ, а також користувачі соціальних мереж 14-15 листопада взялися розповсюджувати інформацію про те, що в Одесі почали позначати квартири, в яких мешкають люди без щеплення від коронавірусу. Доказом слугує фотографія дверей, на яких видно напис — «Тут живуть нещеплені».
✅
ФАКТ: Фото, що розповсюджується, не має жодного стосунку до Одеси. З’ясувалося, що воно почало публікуватися у російському сегменті інтернету. Найперше зображення, яке індексує Google, було оприлюднено на російському сайті Joker 10 листопада в категорії «приколи».
Більше інформації тут: https://bit.ly/3CJ6QAg
❌
МІФ №3: QR-код на COVID-сертифікатах перетворює людину на товар
Користувачі соцмереж поширюють дописи із твердженням про те, що QR-коди на COVID-сертифікатах «роблять з людини товар і ходячу грошову одиницю», адже «відповідно до ГОСТу 56042 QR-код ставиться на касових чеках при оплаті послуги чи товару».
✅
ФАКТ: QR-код – це двомірний штрих-код, оптична мітка, що зчитується машиною і містить інформацію про об’єкт, до якого вона прив’язана. Згідно з постановою Кабміну України, в QR-коді COVID-сертифіката містяться лише дані про сам сертифікат, їх можна відтворити за допомогою технічних засобів для зчитування
Більше про цей міф тут: https://bit.ly/3oWbHsW
❌
МІФ №4: У Норвегії смертність від COVID-19 знизилася після скасування карантинних обмежень
Противники вакцинації активно розповсюджують інформацію про те, що після того, як Норвегія зняла всі карантинні обмеження, в країні фіксують найнижчий рівень смертності від COVID-19. «У них немає ані паспортів вакцин, ані масок, ані правил соціального дистанціювання. Середня кількість нових смертей за сім днів нижча, ніж будь-коли. Чому ж основні ЗМІ про це мовчать? Тому що їм вигідно тримати нас у страху. Але вони програють!», – пишуть користувачі мережі.
ФАКТ: Навпаки, карантинні обмеження в Норвегії були значно спрощені у вересні 2021 р. саме завдяки встановленому низькому рівню захворюваності та смертності від COVID-19. Однак з огляду на зростання захворюваності в країні, яке відзначається протягом останніх трьох тижнів, уряд Норвегії планує відновити обмеження, а також рекомендувати третю дозу вакцини від COVID-19 громадянам віком 18 років і старше.
Більше у спростуванні: https://bit.ly/3CHq9tF
❌
МІФ №5: У тілах вакцинованих від COVID-19 виявили наночіпи
У соцмережах поширюється чергова теорія змови про те, що в тілах померлих від вакцинації нібито було виявлено наночіпи. Про це “заявили вчені-патологоанатоми у Німеччині” під час пресконференція, також вони надали «знімки тканин померлих», зроблені під мікроскопом.
✅
ФАКТ: Німецькі фактчекери з організації Correctiv опитали Німецьке товариство патологів (DGP), а також Федеральну асоціацію німецьких патологів (BDP) щодо даних, які були озвучені на згаданій «конференції». За словами фахівців, представлені дані є науково необґрунтованими, незрозумілим залишається і те, звідки було взято зразки. Наукова спільнота піддала сумніву і застосовані методи дослідження. Також команда німецького «Реєстру розтинів COVID-19», яка була створена при університетській лікарні в Аахені, підтвердила, що оприлюднені дані не можуть бути використані, а описані випадки смерті не можна пов’язати з вакцинацією.
Більше у спростуванні: https://bit.ly/3xhuKSA