Я проти - конспірологія

03.06.21
1
2
С октября в Украине снова вводят локдаун. Локдаун рано или поздно введут навсегда, сразу они не могут и вводят постепенно. А скажут по телевизору что виной низкая вакцинация населения. Я вас предупредил
 

Doctor555

Лікар
02.12.20
21
14
С октября в Украине снова вводят локдаун. Локдаун рано или поздно введут навсегда, сразу они не могут и вводят постепенно. А скажут по телевизору что виной низкая вакцинация населения. Я вас предупредил
Хто нас всіх буде годувати на локдауні, ви над цим розмірковували?
 
04.11.21
1
1
У нас в місцевих чатах постійно нагнітають. То показують відповідь від центру громадського здоров'я моз про те що немає епідемії. То купу витягів з конституції про те, що немають права перешкоджати руху та питати про наявність вакцинації. То показують наказ про клінічні випробування. Напряму нічого не повідомляють. Лише наводять на відповідні думки людей. Нові методи впливу.
 
  • Like
Реакції: Administrator

Administrator

Administrator
Команда форуму
07.09.20
64
3
«Чистий мозок» — дайджест спростувань медичних міфів від МОЗ спільно з Stopfake №10
❌
МІФ №1: Європарламент виступив проти COVID-сертифікатів
Поширюється інформація, що Європарламент нібито «виступив із доповіддю про результати неефективної вакцинації в Європі та про незаконне запровадження ковід-сертифікатів і паспортів». Також йдеться про те, що Європарламент виступив проти застосування сертифікатів про вакцинацію, оскільки «вони свідчать про втрату прав та свобод людини». У відео, що поширюється, викладаються дезінформаційні тези про те, що вакцина «не захищає людину», «вакцину змушують отримувати навіть людей із протипоказаннями» і «без сертифіката неможливо нікуди потрапити».
✅
ФАКТ: Твердження про те, що Європарламент виступив проти COVID-сертифікатів – маніпулятивне. Законодавці Європейського Союзу на початку літа 2021 року переважною більшістю голосів ухвалили запровадження універсального сертифіката про вакцинацію, який дозволяє без надання ПЛР-тестів вільно переміщатися між країнами. За нововведення проголосувало 553 депутати з 705, 93 висловилися проти, 51 особа утрималася. Таким чином, помилково стверджувати, ніби Європарламент висловився проти використання сертифікатів вакцинації.
Більше інформації тут: https://bit.ly/3FGAd8h
❌
МІФ №2: В Одесі почали «мітити» квартири з невакцинованими
Низка ЗМІ, а також користувачі соціальних мереж 14-15 листопада взялися розповсюджувати інформацію про те, що в Одесі почали позначати квартири, в яких мешкають люди без щеплення від коронавірусу. Доказом слугує фотографія дверей, на яких видно напис — «Тут живуть нещеплені».
✅
ФАКТ: Фото, що розповсюджується, не має жодного стосунку до Одеси. З’ясувалося, що воно почало публікуватися у російському сегменті інтернету. Найперше зображення, яке індексує Google, було оприлюднено на російському сайті Joker 10 листопада в категорії «приколи».
Більше інформації тут: https://bit.ly/3CJ6QAg
❌
МІФ №3: QR-код на COVID-сертифікатах перетворює людину на товар
Користувачі соцмереж поширюють дописи із твердженням про те, що QR-коди на COVID-сертифікатах «роблять з людини товар і ходячу грошову одиницю», адже «відповідно до ГОСТу 56042 QR-код ставиться на касових чеках при оплаті послуги чи товару».
✅
ФАКТ: QR-код – це двомірний штрих-код, оптична мітка, що зчитується машиною і містить інформацію про об’єкт, до якого вона прив’язана. Згідно з постановою Кабміну України, в QR-коді COVID-сертифіката містяться лише дані про сам сертифікат, їх можна відтворити за допомогою технічних засобів для зчитування
Більше про цей міф тут: https://bit.ly/3oWbHsW
❌
МІФ №4: У Норвегії смертність від COVID-19 знизилася після скасування карантинних обмежень
Противники вакцинації активно розповсюджують інформацію про те, що після того, як Норвегія зняла всі карантинні обмеження, в країні фіксують найнижчий рівень смертності від COVID-19. «У них немає ані паспортів вакцин, ані масок, ані правил соціального дистанціювання. Середня кількість нових смертей за сім днів нижча, ніж будь-коли. Чому ж основні ЗМІ про це мовчать? Тому що їм вигідно тримати нас у страху. Але вони програють!», – пишуть користувачі мережі.
ФАКТ: Навпаки, карантинні обмеження в Норвегії були значно спрощені у вересні 2021 р. саме завдяки встановленому низькому рівню захворюваності та смертності від COVID-19. Однак з огляду на зростання захворюваності в країні, яке відзначається протягом останніх трьох тижнів, уряд Норвегії планує відновити обмеження, а також рекомендувати третю дозу вакцини від COVID-19 громадянам віком 18 років і старше.
Більше у спростуванні: https://bit.ly/3CHq9tF
❌
МІФ №5: У тілах вакцинованих від COVID-19 виявили наночіпи
У соцмережах поширюється чергова теорія змови про те, що в тілах померлих від вакцинації нібито було виявлено наночіпи. Про це “заявили вчені-патологоанатоми у Німеччині” під час пресконференція, також вони надали «знімки тканин померлих», зроблені під мікроскопом.
✅
ФАКТ: Німецькі фактчекери з організації Correctiv опитали Німецьке товариство патологів (DGP), а також Федеральну асоціацію німецьких патологів (BDP) щодо даних, які були озвучені на згаданій «конференції». За словами фахівців, представлені дані є науково необґрунтованими, незрозумілим залишається і те, звідки було взято зразки. Наукова спільнота піддала сумніву і застосовані методи дослідження. Також команда німецького «Реєстру розтинів COVID-19», яка була створена при університетській лікарні в Аахені, підтвердила, що оприлюднені дані не можуть бути використані, а описані випадки смерті не можна пов’язати з вакцинацією.
Більше у спростуванні: https://bit.ly/3xhuKSA

 

Administrator

Administrator
Команда форуму
07.09.20
64
3
Отримали листа від Ігора Демчук, приводимо його майже повністю :):):)


"ковид 19" - Это НЕ вирус, а проект по глобальному снижению населения до одного миллиарда и захват территорий !!!

"КОРОНАВИРУС" - Это НЕ вирус, а искусственно созданные ЧЕРВИ ЛЮЦЕФЕРАНА которыми набиты все фабричные МАСКИ !!! ЛЮДЕЙ ЗАРАЖАЮТ МАСКАМИ И ТРАВЯТ ВАКЦИНАМИ !!! Вот такая незамысловатая схема терроризма !!!

Сейчас осуществляется ТЕРАКТ массовое убийство людей по всей территории земного шара !!!
ТЕРРОРИСТЫ придумали легенду "ковид 19" и под прикрытием якобы эпидемии НЕ существующего "короновируса" ТРАВЯТ И УБИВАЮТ ЛЮДЕЙ !!! Людей ТРАВЯТ зараженными МАСКАМИ, тестами ковыряя в носу, людей травят на улицах рассыпая ядохимикаты, людей травят в больницах и убийства списывают на "ковид 19" и ГЛАВНАЯ ОТРАВА - это уколы ковидных ВАКЦИН !!!

УДОБНО НЕ ПРАВДА ЛИ ПОД ПРИКРЫТИЕМ ПАНДЕМИИ ТРАВИТЬ И УБИВАТЬ ЛЮДЕЙ БИОЛОГИЧЕСКИМ ОРУЖИЕМ !!!!!!!
 
12.12.21
1
0
Все просто. Эта проблема из медицинской стала почему-то социальной и политической. Никогда (несмотря на смертельность других болезней и их крайнюю заразность, даже ВИЧ) ВСЕ правительства мира так жёстко насаждают прививки ( почему про гепатит, туберкулез и пр. такого не происходит?), грубо и бесчеловечно подавляют тех кто сомневается и по законному праву не желает этого делать, на сегодня сформировали геноцид на тех кто не желает прививок и травят их включая активно в это и тех кто привился ( африканцев так потравите или ближневосточные народы - но это ж нельзя, это дискриминация!, а тут значит таковой нет??). Кроме этого - все ограничения идут к одному - а ну все быстро ширнулись нашей прививкой (притом это похоже будет до бесконечности т.ск. - пожизненная обязаловка!!), НО сами же не могут отрицать, что привитые тоже разносят инфекцию и тоже болеют ( легко ли или нет - вопрос сугубо риторический и спекулятивный, я знаю много случаев смертей и внезапных осложнений у людей именно получивших какую-то там вакцину, а что они болеют так это вообще на раз). Стало быть недоверие к их действиям имеет самое весомое обоснование, которое не обсуждают и не пытаются объяснить по-нормальному, а сразу грубо и безапелляционно прессуют тех кто посмел засомневаться ( чисто фашики) . Вместо этого лучше бы организовали нормальное лечение и выявление на ранних стадиях болезни - тогда оно само бы собою и было преодолено, как чума и прочие прошлые страхи-эпидемии. Но нет. Ну и то, что этот вирус ниоткуда вылез и так резко мутирует - подтверждение его искусственности. Кто с мозгами - делает выводы.
 
Останнє редагування:
А КАК ПОГУБИТЬ КОРОНАВИРУС И СПАСТИ ЗДОРОВЬЕ ЛЮДЕЙ?!
А Вы найдите онлайн - генератор частот в интернете, сформируйте звуковую частоту в 432 Герца, скачайте на сотовый, и прослушивайте изредка. Сначала, может, и ничего не почувствуете, но потом... Уж мне поверьте: я за многие годы, - правда, уже прошедшей у меня электромагнитной гиперчувствительности, - научился многому, научился различать правду и ложь "по - частотам"!..
А как оно работает?
А вот как: замкнутый магнитный контур коронавируса, как и любого паразита, НЕ выдерживает резонанс частот выше на 25 - 60 Герц! И лопается, как мыльный пузырь! И, когда это происходит - его организм неизменно погибает!! А коронавирус - и его информационные поля, сформированные людьми, заражёнными им и подчинёнными им, - толкают людей на различные поступки, на страх, боязнь, истерики, на зависть, различные глупые утверждения, оскорбления и т. п. - чтобы отвлечь оных людей от того пути, который приведёт их к уничтожению коронавируса, в них или в других людях! Коронавирусы - тоже, выживают, и стараются делать по - своей природе так, чтобы продлить свою жизнь, как можно дольше, устраняя все препятствия и противодействия к своему "долгожительству"!
Также, сразу помогает т. н. "Информационная Кодировка Пространства": информация - первична, а такая кодировка даёт ограничения возможностей в данном пространстве (квартиры, района, города, и т. д.), что и приводит к неминуемому, неизменно правильному и быстрому, уничтожению любого количества коронавирусов в нём, как и к устранению последствий заражения им в плане здоровья!
Но! Этот метод очень сложный, и только я могу это в Мире "творить" - другие ещё не нашли "точку опоры"!.. ;)
Успехов и здоровья!!
 
27.11.21
9
3
Конспірологія - це цікава і корисна тема. Думати і передбачати варіанти подій - це досить кропітка робота. Якщо до цієї роботи додається також робота по виробленню відповіді, реакції на відповідні варіанти подій, то робота стає ще складнішою. Є лише два варіанти еволюціонувати: змінюватися під впливом оточуючого середовища чи змінювати середовище під себе.
Ну і, в загальному, якщо дещо поглибитися в молекулярну біологію, зазвичай молекули представляють неорієнтованими графами, які називаються молекулярними графами. Для кожного графу обчислюють хвильову функцію і т.д. Зрозуміло, що змоделювати якусь молекулу, чи взаємодію молекул - задача для студентів першого курсу університету. Це не значить, що такі способи моделювання є останнім словом у цій справі. Застосовуються й топологічні простори, теорія категорій (pdf) тощо. До супрамолекулярних систем добре підходять топологічні методи представлення.
У відповідній літературі можна зустріти такий термін, як вектор. Не математичний вектор, а, скажімо, бакуловірусний вектор. За допомогою якого можна здійснювати певні манімуляції, як говорять, "in vivo". Важливим також є те, які зміни певні віруси залишають в організмі. Існує й поняття безсимптомного перенесення захворювання. Однак за такого перенесення віруси, вектори можуть здійснювати певні зміни в організмі (фенотипічні, скажімо), які можуть робити вразливими людей до певних інших вірусів. Взагалі кажучи, вибіркова зброя. Існують надзвичайно токсичні речовини, скажімо, той же "новачок". Більшість надзвичайно токсичних речовин містять у своїх молекулах атом (атоми) хлору, особливо традиційні речовини цього класу (скажімо, зоман та інші бойові речовини). Віруси змінюють біохімізм у деякому сенсі, і хто зна яким чином вони впливають...
Цікаво і корисно роздумувати над такими речами, адже щодня світ ускладнюється. Окрема нова можливіть, окремий новий метод створює певний простір для маневрів. В якомусь там сенсі. У цьому випадку корисно думати про теорію взагалом, відкидаючи казуїстичний підхід, коли проблему розбивають на велике число дрібніших і намагаються вичерпно описати ці проблеми по-різному - без вирішення питання взагалом. І так, щоб описи цих проблем вказували на несумісність цих частин. Це не дозволяє виробляти найбільш загальні теорії, в яких повинні міститися відповіді на запитання, відшукання яких за певними правилами - лише питання часу. Це співвідношення між стратегічним і тактичним підходами. Зацікавлені люди, які можуть підмінювати стратегічну задачі на множину тактичних підзадач, певним чином пояснюючи місце і роль цих задач, підсуваючи нам це, підмінюють мету. Тобто важливо саме правильно поставити задачу; правильна постановка задачі визначає масштаби успіхів. А за вас завжди знайдуться охочі запропонувати свій варіант розгляду питання.
 
Останнє редагування: