Двічі перехворіла ковідом - аналіз на антитіла показав що взагалі не хворіла. як так

20.07.21
2
0
Доброго дня. в січні і в червні перехворіла коронавірусом в легкій формі (задишка, слабкість, кашель, нюх, але з нормальною сатурацією і без температури) обидва рази підтверджений ПЛР. перший раз (в січні) підчепила на роботі, зі мною разом на ізоляції був син (8 років), синові здавали на антитіла - 212. Другий раз заразила рідна тітка, я її збирала в лікарню (підтверджений ковід з ураженням легень 50%). вона на мене і кашляла і чхала і обіймала, я була без маски. днями здала кров на антитіла - з відповіді виходить що не те що антитіл немає, а взагалі не стикалася з ковідом (IGm - 0.29. IgG - 5.32) як так? Чи можливо таке, або треба перездавати аналіз?
 
27.11.21
1
0
Я в травні місяці цього року перехворіла на ковід (важка форма, температура більше 40 градусів, слабкість, горло....), потім в жовтні цього року хворіли на роботі люди з якими працюємо в одному приміщенні (офіс),але я до лікаря не зверталась пару днів була нежить і все. 24 листопада 2021 року здала тест на короновірус(S спайкового білка SARS-Cov-2,кількісне визначення) антитіла lgG результат: 3003,9 AU/ml або 426.6 BAU/ml. Сімейний врач звільнився а поліклініці відмовляються давати справку. Що мені робити и чи потрібно вакцинуватися ?