Чи можна пити кроворозріджуючі препарати перед щепленням?

18.08.21
4
0
Вітаю!
Будь ласка, підкажіть, перед вакцінацією фазером і після можна для профілактики застосовувати якісь кроворозріджуючі препарати?
І друге питання ...
Ходять чутки, що у кого-то у знайомих хтось помер прям в кабінеті вакцинації.
Таке трапляється? Це анафілактичний шок? Якщо таке трапляється людині можна допомогти або тільки неминуча смерть?
 

Doctor555

Лікар
02.12.20
21
14
не потрібно

не слухайте чутки, бувають люди вмирають і не доходячи до кабінетів, а по дорозі, але це ніяк не вказує на те, що лікарі із-за цього повинні відвідувати хворих на дому. Анафілаксія на будь-які ліки або продукт харчування купірується в умовах мед. установи
 
18.08.21
4
0
Намагаюся не слухати чутки і не надавати цьому значення. Але все одно дуже страшно. Ми були категорично проти вакцинації, але довелося передумати. Занадто багато сімей серед знайомих хворіє і при тому, може збіг, а може ні, щеплені хворіють легко, а серед нещеплених багато хто потрапляє в лікарню. Сподіваюся, рішення робити щеплення вірне.
Я не дуже зрозумів щодо анафілаксії. Якщо робити щеплення в поліклініці. Після цього рекомендується 30 хвилин сидіти в коридорі. Якщо в цей час трапляється анафілаксія цій людині допоможуть умовами прищепного кабінету в якому повинен бути протишокових набір? Або людині можна допомогти тільки якщо він в цей час знаходиться в реанімації?
І зовсім нахабний питання. Якщо дозволите запитати. Ви вакцинувалися проти ковіда?
 

Doctor555

Лікар
02.12.20
21
14
Якщо трапилася анафілаксія - допоможуть у мед.закладі, реанімація не потрібна;

Звичайно вакцинувався, ще в зимку - в ситуації зі світовою пандемією питати про вакцинацію так само безглуздо, як задати питання навіть знайомій людині - "а після дефекації Ви зад підтирати/або підмивати?"

Ви сьогодні живі/здорові лише тому, що колись Ваші батьки-прабатьки вакцинувалися проти інфекцій і вакцинували Вас в дитинстві.
 
18.08.21
4
0
Наші лікарі іншої думки. Не всі, але є досить багато таких, хто проти вакцинації та або не робить її, або роблять тільки щоб не втратити роботу. Чув давно від лікаря з Росії, що щеплення ні в якому разі робити не можна нікому! Ну і народ наш таке саме чує навкруги, самі знаєте напевно. Ніби якщо ти зважився на щеплення, значить у тебе з головою не все в порядку. Страхов багато звичайно, під тиском антищепленців тим паче,
Але ризик захворіти на важку форму ще страшніший і вирішили знизити ойго хоча б тому члену сім'ї, кому вакцинація дозволена ..
 

Doctor555

Лікар
02.12.20
21
14
Можна мені не брати участі в цих дебатах? Антивакцирство було завжди в історії медицини, слабоумні люди покинули цей світ тоді, покинуть його і зараз - а як ще прибрати з людського генома всяке генетич. сміття?
 

Medukr

Лікар
16.12.20
10
1
Люди з переляку роблять набагато більш небезпечні дурниці, ніж просто спокійно пережити щеплення.