Чи був ковід насправді?

10.09.21
2
0
Вітаю!
Жінка 39 років, 10.01.2021 народила в результаті ЕКС в ковід-пологовому будинку.

Перед пологами здавала аналіз на антитіла, т.к в оточенні було багато хворих.

У день пологів в пологовому будинку зробили експрес-тест він був позитивний. В результаті на швидкій відправили народжувати в ковідний пологовий будинок, де під час вступу взяли ПЛР тест, який в підсумку був негативним (дізналася наступного дня). Тобто в один день два тести показали різні результати. Ніяких симптомів ковіда не було. Т.к була необхідність в ЕКС і важкий стан після нього, довелося на 2 тижні залишитися в цьому пологовому будинку, де на сусідніх ліжках лежали ковід позитивні хворі. Після того як вийшла з пологового будинку знову здала тест ПЛР-результат негативний.
Через 2 місяці здала кров на антитіла-результат на фото.
Прокоментуйте будь ласка, результати. Чи є антитіла, чи був ковід?
 

Dr.Drevko

Лікар
01.07.21
6
1
Це вже не має великого значення. Антитіла при ковід то таке, лотерея. Якщо не вакциновані - покваптеся, поки не пізно (щоб новонароджений НЕ осиротів передчасно)
 
Це вже не має великого значення. Антитіла при ковід то таке, лотерея. Якщо не вакциновані - покваптеся, поки не пізно (щоб новонароджений НЕ осиротів передчасно)
Шикарна відповідь. Ви точно лікар? Чи черговий шахрай? Вакцинація від коронавірусу є введенням самого коронавірусу в організм. Чи не так? Інакше- перегляньте прес-конференцію за участю Урсули фон дер Ляєн і директора Пфайзер, де обидва уникають запитань і надання документів, де є дослідження. Бо вакцина на передачу вірусу не досліджувалась. Тобто, вакциновані і є переносниками інфекції, якщо в них ослаблений імунітет. То як держава змогла допустити таке ставлення до народу, де за гроші і пропаганду штрикають незрозуміло чим народ і це все під особисту відповідальність і через примус? Де дослідження, які мали в повному обсязі провести перед тим, як колоти цю пургу людям? На якій підставі цю вакцину допустили до широкого використання в медицині?
 

Administrator

Administrator
Команда форуму
07.09.20
64
3
Завдяки мрнк вакцині в Європі обішлося без великих жертв та зараз немає епідемії. У США з цим було набагато гірше, бо держава взяла курс на більш демократичне відношення до щеплення від ковід.
На рОСІЇ від ковіду померло 1млн людей (надлишкова смертність), а ось там де були нормальні вакцини більше людей вижило.

Вакцинація від коронавірусу є введенням самого коронавірусу в організм
Ніт. Хіба що в рашкє від спутніку