8й день короновіруса, легше не стає

09.08.21
5
0
Доброго вечора! Захворіла 2 серпня різко з підвищенням температури до 37.8. Наступні дні як в тумані, температура до 38.7, добре знижував ібупрофен.
Тест від 3.08 позитивний, лікування призначили стандартне - пиття, мірамістин, азитроміцин. Дуже боліло тіло, голова, очі, при зниженні температури норм.
Сьогодні 8 день, турбує те, що температура так і тримається, максим до 38, знижую тільки в разі поганого самопочуття, а воно в основному таке ((.
1) почати пити антибіотики? Все затюкали, що дура і не лікуюся.
2 ) є легка нестача повітря, глибоко дихаю і проходить, це нормально?
3) Лікар каже КТ не рекомендоване так як немає показань
4) Легше стане коли-небудь? Так втомилася від цього стану як з похмілля. Прошу вибачення за зайву емоційність. Мені 34 роки, супутніх захворювань начебто немає
 

Medukr

Лікар
16.12.20
10
1
буває 10-12 днів поганого самопочуття, воно подовжується, якщо хворі самостійно нормалізують Т тіла при хворобі; 38+ потрібно для вироблення антитіл, якщо 36-37, то антитіла з'являються через 10-15 днів, як і одужання
 
09.08.21
5
0
Так, я знаю, що збивати не рекомендується, але я погано себе дуже відчуваю, все горить, голова розколюється, навіть зуби болять, якби було нормальне самопочуття я б однозначно не стала пити нічого. Варто послухати лікаря і не робити КТ?
 

Medukr

Лікар
16.12.20
10
1
кт не потрібно, антибіотики теж. раз Ви сповільнювали одужання, значить будете вболівати довше, можна потішити себе думкою, що іншим, які потрапили в реанімацію набагато гірше вашого
 
09.08.21
5
0
Дозвольте ще задати питання, справа в тому, що у мене вже давно куплені квитки на море, чи є якісь заборони у зв'язку з тим, що я перехворіла ковідом, чи не буде це непотрібним навантаженням на організм, в загальному можна їхати на море або немає?
 
20.08.21
20
3
Дозвольте ще задати питання, справа в тому, що у мене вже давно куплені квитки на море, чи є якісь заборони у зв'язку з тим, що я перехворіла ковідом, чи не буде це непотрібним навантаженням на організм, в загальному можна їхати на море або немає?
Вы сначала вылечитесь и если побочных эффектов не будет, считайте вам повезло.
 
09.08.21
5
0
На відпочинок я так і не поїхала бо було зле. Я навідь не знаю чи зможу взагалі наступного року бути під сонцем. Краще б зробила вакцину вчасно.
 
01.02.22
1
0
На відпочинок я так і не поїхала бо було зле. Я навідь не знаю чи зможу взагалі наступного року бути під сонцем. Краще б зробила вакцину вчасно.
Я - вакцинована двічі у вересні минулого року. Захворіла зараз, стан - дуже паскудний, нудота, болить спина, як побита, голова, очі. Сімейний лікар записав мене на тест, але поки дочекаюся здачі і результату можуть розвинутися важкі наслідки. Як бути? Таке враження, що основний принцип "лікування" (я недаремно поставила лапки "" "") - як Бог дасть. Поневолі починаю думати, що противники вакцинування - не такі вже нерозумні.
 
10.01.23
1
2
Я - вакцинована двічі у вересні минулого року. Захворіла зараз, стан - дуже паскудний, нудота, болить спина, як побита, голова, очі. Сімейний лікар записав мене на тест, але поки дочекаюся здачі і результату можуть розвинутися важкі наслідки. Як бути? Таке враження, що основний принцип "лікування" (я недаремно поставила лапки "" "") - як Бог дасть. Поневолі починаю думати, що противники вакцинування - не такі вже нерозумні.
Стільки вже разів пояснювалось, що вакцинація не гарантує , що хвороби не буде, лише надає можливість організму більш ефективно боротись. Тобто згадайте як почувались і уявіть собі, як би це все могло бути без антитіл. За допомогою щеплень людство побороло немало епідемій, вакцинація - це досягнення цивілізації, до якої не всі "доросли" на жаль.
 
Згодна з Дариною. Якщо не розумієте як працює, то почитайте. В мене вже три укола. І я рада, оскільки в мене слабкий імунітет: і післе 3 місяця через півтора я захворіла короною, важкувато пройшло, та я рада, оскільки страшно уявити, як бі я хворіла без антитіл.
 
20.03.23
2
1
Добрий день. Тест позитивний. Призначили Паксловід по 3 таблетки. Випила один раз - відчуття огидне. Гіркота в роті і враження, що нажерлася якоїсь селітри... хтось пив цю гидоту?