Нічні болі в області шлунку

19.10.22
1
0
Добрий день. Вже роки 4 турбують нічні болі. Болить у районі шлунку (не знаю як правильно пояснити саме ту точку, але болить десь під ребрами по середині і навіть трохи лівіше віддає, але вище пупка, тобто область шлунку). Прокидаюся вночі від болю (коли вдихаю, то відчуваю біль)(біль така, наче перетримала сечу, але я пью мало води, не знаю, звідки вона вночі береться) і одразу коли ходжу по маленькому в туалет, то біль одразу майже не відчуваю і десь протягом 5 хвилин проходить повністю. Раніше прокидалася з таким тільки зранку, а зараз і вночі і зранку. Ковтала зонт, робила узі, всі аналізи в нормі. Лікарі казали можливо стрес, але вже давно немає стресу і ліки, які лікарі прописали пила, не допомагало. Мені допомагала дієта, де я могла їсти лише варене і парене, але звичайно я зривалася. Не можу зрозуміти, що це може бути? Дуже хвилююся, не знаю вже на що думати. Можливо ви щось порадите? Мені 19 років.
 

Administrator

Administrator
Команда форуму
07.09.20
64
3
На жаль, лише точна діагностика допоможе поставити правильний діагноз. З Вашого опису це може бути будь-що. Наприклад підшлункова залоза або синдром подразненого кишечника