Лікар-інфекціоніст Дубровський Євген о вакцинаціі

Doctor555

Лікар
02.12.20
21
14
33 БРЕХНІ ЛІКАРЯ ДУБРОВСЬКОГО ! ! !33 БРЕХНІ ЛІКАРЯ ДУБРОВСЬКОГО ! ! !
Я до останнього намагаюсь не переходити на особистості. В історії з ковідом мені це вдається погано, зізнаюсь. Просто нахабність та об’єми маячні, які виливаються в мізки громадянам - перевершують будь які очікування. Перш за все закликаю противників вакцинації прочитати цей текст до кінця. Я обіцяю, тут не буде сміхуйочків та знущань. Лише факти.

Сьогодні настав момент, коли я не можу обійти увагою одного із головних діячів антивакцинаторського руху - лікаря Дубровського. Ні, він не виступає за “зважений підхід” до вакцинації, як заявляє. Він відверто бреше. І чим далі, тим більше його несе.
Найсвіжіший опус, в якому Дубровський засвітився - трьохгодинне “розслідування про вакцини” нєкой панни Багірової. https://tinyurl.com/h26btsa9
Це відео не можна дивитись і щоб при цьому не зводило скули і не хотілося плакати кожному, хто свій лікарський диплом отримав чесно, а не купив.
Наводжу трохи таймкодів із цитатами Дубровського та коментарями до них, але повірте, це просто верхівка айсберга: все відео можна розтягувати на цитати.

Отже:
18:50 - “вагітні хворіють ковідом легко” - в переважній більшості це дійсно так, адже більшість ВСІХ людей хворіє ковідом легко. Крім тих, хто від нього помирає. Вагітні мають вищі ризики тяжкого перебігу ковід, частіше потрапляють в лікарні, мають зриви вагітності, народжують недоношених дітей https://tinyurl.com/vmr85vvs

23:26 - “вакцину треба зробити нормальну, безпечну, ефективну, але хто вам сказав, що це вийде зробити швидко” - я довго думав, що саме привести в якості контраргументу. Дубровський любить посилатися на британців, тому наводжу пояснення від Британської асоціації імунологів https://tinyurl.com/8rm4tx9z
Вакцина з’явилась швидко: бо мРНК технології вже існували багато років до цього, бо були десятки тисяч волонтерів, на яких проводили дослідження, бо вся ключова фарма світу та уряди розвинених країн виділили на це тонни грошей. Британські імунологи брешуть? Тоді, хай і Дубровський на них не посилається.

23:45 - “вакцина експериментальна, вона не пройшла всіх етапів дослідження” - неправда. Вакцини авторизовані до використання пройшли всі етапи досліджень. Ось незалежний ресурс, на якому відслідковується, що, хто і де досліджував https://tinyurl.com/nz7jdv9s
Якщо ви впевнені, що кубічні кілометри документації по 485 клінічним дослідженням в 61 країні були фальсифіковані, то, звідки ви берете “достовірну інформацію”? А ваше джерело надійніше? Чи ви просто сліпо вірите словам одного лікаря?

24:59 - “медики вміють думати, вміють аналізувати стан свого організму” - це виправдання, чому Дубровський не вакцинувався. Не знаю про всіх медиків, наведу деяку статистику: до 60% лікарів страждають від професійного вигорання, в молодих лікарів психічні проблеми трапляються вдвічі частіше, ніж загалом в популяції, до 12% лікарів на якомусь етапі зловживають різними речовинами https://tinyurl.com/3mj9bz7z
Це точно не стосується нашого героя?

28:09 - “людям що, шкода 300-400 грн на аналіз, який покаже, що вони хворіли?” - це заклик замість безкоштовної вакцинації робити непотрібні аналізи антитіл в приватних лабораторіях.
Можливо, просто так співпало, що Дубровський працює в одній із них https://tinyurl.com/3xw7fh5u

32:44 - “через 6 місяців після щеплення у Файзера ефективність знижується до 47%” чиста правда, є таке дослідження. Дубровський забув додати, що ефективність вакцини в плані захисту від госпіталізації з ковідом за 6 місяців не знизилась і складає 93%. Це в тому ж дослідженні, на 2 рядки нижче написано. Ось воно https://tinyurl.com/48xhvud8

33:20 - “для одних людей вакцинація безпечна, для других несе ризик, для третіх точно небезпечна” - жодної конкретики, ми звісно не почуємо, бо такої класифікації не існує. І Дубровському просто нічого про це сказати, тому і обмежився туманною фрзою. Адже, як відомо, всі люди діляться на 2 типи: на тих, хто ділить людей на три типи, і на тих, хто не ділить. Бачите, я теж так вмію.

36:00 - “Британія, Німеччина, Ізраїль - вакцинуються, але люди там продовжують хворіти вакциновані також. Так, можливо, вони хворіють легше. Але я ж не можу перевірити їх статистику!” - знову таки, є два шляхи - або вірити статистиці розвинених країн (тоді вакцинація потрібна), або не вірити (але чому тоді треба вірити Дубровському?)

37:10 - “якщо я перехворів, мене ніякий штам вже не може заразити, це доведено.” - насправді доведено зовсім інше. На початку пандемії дійсно вважали, що хворіти короною всі будуть один раз. Потім виявилось, що 1% захворіють повторно. Тиждень тому національне бюро статистики Великобританії опублікувало роз’яснення, що ситуація не така, як вважалось раніше, і повторних інфекцій з приходом Дельти стає більше. https://blog.ons.gov.uk/.../what-can-the-ons-tell-you.../
Громадян заохочують пам’ятати, що перехворівши вони не отримують пожиттєву броню!
В жовтні цього року в ланцеті виходить стаття з аналізом різних коронавірусів, якими люди вже хворіли, де вказується, що в середньому повторне інфікування ковідом відбуватиметься через 16 місяців після хвороби. https://tinyurl.com/p6rznkd5
Ми ще будемо спостерігати з реготом крізь сльози, як в лікарні заїдуть ті, хто звідти вже раз чудом вибрався.

43:42 - “в лікарнях є люди щеплені, так, їх не багато, але вони є” - тут повністю з Дубровським згоден. В лікарнях є небагато щеплених і дуже багато нещеплених. Про що б це могло свідчити?

45:18 - “якщо ти впевнений у своєму здоров’ї, якщо чітко знаєш, що немає жодних небезпек, то щеплюватись не треба” - Це. Порада. Лікаря. А якщо ви впевнені, що у вас немає раку - то ніколи не обстежуйтесь.

46:26 - “якщо ти щепився, то не можна приймати гормональні препарати” - це чиста вигадка нашого персонажа. Якщо хтось знайде офіційні лікувальні стандарти чи рекомендації з таким формулюванням - кидайте в коменти, я обіцяю грошову винагороду

47:10 - “люди після вакцинації стають більш вразливі і легше захворівають, це інформація не перевірена, але ми пацієнтам розказуємо» - шановні пацієнти, тепер ви знаєте, що Дубровський розказує вам, в тому числі, плітки.

48:14 - “вакцина впливає на ДНК, бо це генно модифікований продукт, вона впливає на ДНК, адже клітина починає синтезувати білок” - це фактично набір слів. І не дуже зрозумілою стає кваліфікація нашого лікаря. мРНК-вакцини не впливають на ДНК, вони використовують людські рибосоми. Будь ласка, почитайте, в мережі більш ніж достатньо і текстів і мультиків на цю тему. Якщо ви думаєте, що лікар інфекціоніст знає якісь таємниці, то помиляєтесь - він лікує людей, а про вакцини знає так, як і всі інші - з медичних публікацій.
І цей потік свідомості триває і триває і триває.

Періодично у відео з’являються інші персонажі. Як, наприклад репродуктолог Павло Коломоєц https://tinyurl.com/6bvy67rb
Починаючи з 1:19:50 -він розповідає, що “корона це той самий вірус грипу, тільки мутіруваний, відноситься до сімейства вірусів грипу” (ці віруси відносяться до АБСОЛЮТНО різних сімейств, як коти і собаки).
Ще пан Коломоєц вважає, що будь яка вакцина - це ослаблена інфекція (спойлер, коронавірусні вакцини так не працюють, гугліть будь яку). Впевнений, що щеплюватись перед початком репродуктивного лікування не варто (це прямо протирічить позиції Європейської Асоціації репродуктології та ембріології https://tinyurl.com/5f7uxzx7) і ще розповідає багато нісенітниць про сперму, всесвіт і буття.
Коротше, якщо ви клієнт(ка) Павла Володимировича - бажаю удачі та міцного здоров’я, вони вам знадобляться.
Вишенька на торті - малоосвічена ведуча (я не про медичні компетенції: вона навіть в кадрі розмовляє не грамотно).
Якщо відео позиціонується, як спроба розібратися в питанні, чому всі гості озвучують одну і ту саму позицію? Чому взагалі підібрали саме цих “експертів”? Чому все, що вони говорять протирічить науковим даним?
Ну і на сам кінець, у вас могло виникнути питання, що пропоную я?

 
16.01.22
3
0
33 БРЕХНІ ЛІКАРЯ ДУБРОВСЬКОГО ! ! !
Доброе время суток,
мне знакомый антиваксер из Канады пишет, что сейчас среди заболевших больше тех, кто вакцинирован и делает вывод,
что вакцинация снижает иммунитет.

график COVID-19 cases by vaccination status -- all ages , там кривая заболевших (которые были вакцинированы) лежит выше кривой невакцинированных

https://covid-19.ontario.ca/data

Что ему можно возразить?
 
16.01.22
1
0
Число вакцинированных гораздо больше числа невакцинированных. 82% - полностью, 6 - частично, 12 - не вакцинированных.
Если взять по ним соответствующее число госпитализаций (2050, 195, 739), то получим на 1% населения 25 случаев с полной вакцинацией, 32.5 с частичной и почти 62 не вакцинированных. Те же отношения для требующих интенсивной терапии (196/17/195) дают вообще 2.4, 2.8, 16.25. Это всё доказывает, что вакцинированные легче переносят болезнь, но всё вакцинацию считаю ошибкой - вакцинированные также точно заражаются, но переносят болезнь легче, а как результат становятся основными переносчиками - когда не вакцинированный почувствовал бы недомогание и остался дома, то вакцинированный спокойно переносит болезнь "на ногах" заражая всех вокруг.
 
16.01.22
3
0
но всё вакцинацию считаю ошибкой - вакцинированные также точно заражаются, но переносят болезнь легче, а как результат становятся основными переносчиками - когда не вакцинированный почувствовал бы недомогание и остался дома, то вакцинированный спокойно переносит болезнь "на ногах" заражая всех вокруг.

так вы считаете, что вакцинация - это ошибка и не следовало этого делать?