Карантинні історії. Давайте ділитися

10.08.21
3
0
Коли вводили перший жорсткий локдаун думав збожеволію сидячи вдома. Парки закриті, ТЦ закриті. Врятував тільки інтернет і великий інтерес чим все закінчиться.
Ось тепер знову обіцяють ввести локдаун тому що наше населення майже не вакциновано. Як думаєте, закриють все? Будете дотримуватися або підете на роботу? Я мабуть взагалі зроблю вигляд що ніякого локдауну не буде (якщо його введуть).
 
20.08.21
20
3
Я на прошлом карантине практически никуда не выходил, хотя как оказалось вероятность заболеть тогда была намного меньше чем сейчас. Совмещал работу и просмотры фильмов:):):)
 

Doctor555

Лікар
02.12.20
21
14
@Andrii так, ще в серпні. Тому я так спокійно відношуся до майбутнього апокаліпсису ;)
Ви також можете бути рознощиком хвороби але не відчувати цього. Краще обмежити коло спілкування на час підйому хвороби, інакше локдаун затягнеться до весни.
 
05.07.22
4
4
Коли вводили перший жорсткий локдаун думав збожеволію сидячи вдома. Парки закриті, ТЦ закриті. Врятував тільки інтернет і великий інтерес чим все закінчиться.
Ось тепер знову обіцяють ввести локдаун тому що наше населення майже не вакциновано. Як думаєте, закриють все? Будете дотримуватися або підете на роботу? Я мабуть взагалі зроблю вигляд що ніякого локдауну не буде (якщо його введуть).
Перехворівши Ковід і сидячи вдома було важко психологічно, особливо часто зациклювалася на тому які наслідки будуть після перенесеної хвороби. Пройшов час і відновилися смокові та нюхові рецептори,тільки ще турбує незначна віддишка після тривалого фізичного навантаження.
Проте є проблема в тому, що стала чутливою до цвітіння тополю, турбував нежить та чхання. Алекс-тест не вказав на наявність алергії. Можливо така реакція пов'язана з постійними стресовими факторами.
Зараз перед цвітінням амброзії почала пити порошок на рослинній основі в якості профілактики і сподіваюся перенесу цей період краще ніж в червні.
 
  • Like
Реакції: Administrator
В мене цікава історія, я вже писала, що після корони дуже різко почала відчувати запахи різні, і ось місяця два вже пройшло: вирішили затіяти ремонт у спальні, замовили на [spam] обої, вони прийшли. Розпакували, почали клеїти а я відчуваю запах якийсь, що аж голова почтинає боліти. Чоловік нічого не відчував. Коротше промаялася я так неділі, голова боліла, спати не могла. Чоловік не видержав позривав обої, поїхали до Епіцентру та ходила обнюхувала потайки ті обої, щоб не пахли мені не чим:LOL:
 
Останнє редагування модератором: